Morphosis Ultimate Care zabieg w domu

Profesjonalny zabieg pielęgnacyjny Morphosis Ultimate Care by Framesi w trzech krokach, teraz również w domowym zaciszu. Dla dłuższego i trwalszego podtrzymania efektu zabiegu w salonie fryzjerskim Sun Fryz w Owińskach – Hotel Jaśmin. Zestaw kosmetyków Ultimate Care do pielęgnacji włosów w domu to 3 produkty:

  1. Szampon Ultimate Care FRAMESI Morphosis (250ml) to intensywnie rewitalizujący szampon do włosów. Głęboko nawilżona z delikatnym działaniem na skórze. Z kompleksem Total Care, ekstraktem z kwiatów lotosu i technologią Color-Save.
  2. Odżywka Framesi Morphosis Ultimate Care (250ml) to odżywcza odżywka do włosów o działaniu rewitalizującym i rozświetlającym. Jego bogata formuła przenika przez błonnik do włosów, zwiększając miękkość, jedwabistość i odżywienie. Z kompleksem Total-Care, ekstraktem z kwiatu lotosu i technologią Color-Save.
  3. Framesi Morphosis Ultimate Care Weekly Treatment (100ml) to cotygodniowy zabieg regenerujący włosy. Dzięki swojej formule odtwarza naturalne nawodnienie włókna, a włosy są natychmiast przekształcane. Z kompleksem Total-Care, ekstraktem z kwiatu lotosu i technologią Color-Save.

Więcej informacji udziela obsługa salonu fryzjerskiego Sun Fryz w Owińskach. Zapraszamy również na nasze konto: www.instagram.com/sunfryz

#salonfryzjerski #fryzjer #zabieg #framesi #pielegnacja #luksusowyzabieg #hairs #fryzjerka #nowosc #sunfryz #kosmetyki #czerwonak #owinska #hoteljasmin #ultimatecare #morphosis #zabiegwdomu