Kosmetyki

Framesi, Nashi, Souvre

W naszym salonie możecie również kupić kosmetyki do odżywiania, regeneracji oraz stylizacji włosów. Pozwolą zachować miękkość, puszystość, zdrowy wygląd oraz uformować wymarzoną fryzurę. W ofercie posiadamy produkty takich marek jak: FRAMESI, NASHI Argan, Luxina Polska, SOUVRE Internationale z kolagenem. Aby sprawdzić działanie poszczególnych kosmetyków, możesz wykonać zabieg dedykowany do wykonania w salonie fryzjerskim. Następnie nabyć kosmetyki podtrzymujące dłuższy efekt do pielęgnacji w domu lub poprosić o próbki, w miarę dostępności.

Forever, produkty i kosmetyki z aloesem

Odkryj potęgę aloesu. Od rośliny. Do produktu. Dla Ciebie. Poznaj ludzi, zwiedź farmy i zobacz procesy, dzięki którym aloes Forever jest najlepszy na świecie! Kupuj u nas swoje ulubione produkty Forever, w tym nasze bestsellery do kontroli wagi, suplementy diety, kosmetyki kolorowe Flawless by Sonya®, klasyczny Aloe Vera Gel® i wiele innych.

Revitalash, odżywka do rzęs

Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche.Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia. Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy. Gayle i Michał Brinkenhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane. RevitaLash reprezentowany przez firmę Plazanet w Polsce wspiera działalność ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”. Promuje informacje na temat profilaktyki raka piersi oraz zdrowego stylu życia oraz współorganizuje ogólnopolską akcję „Zdrowy nawyk, zdrowe piersi.” Teraz te produkty możesz nabyć w Sun Fryz – Owińska.