MORPHOSIS Green od FRAMESI

Już jest NOWA seria kosmetyków MORPHOSIS Green do pielęgnacji włosów od Framesi. To 3 nowe preparaty, bogate w WITAMINĘ E dostępne w salonie fryzjerskim Sun Fryz w Owińskach.


GREEN DAILY SHAMPOO to szampon z serii MORPHOSIS Green do wszystkich rodzajów włosów, również idealny do codziennego użytku. Z ponad 98% naturalnych składników, jest to idealny wybór dla tych, którzy chcą profesjonalnie nawilżyć włosy i skórę głowy. Kosmetyk nie zawiera: glutenu, SLES, PEG, PPG, krzemu, wazeliny, parabenów i barwników. Butelka o pojemności 250 ml.

GREEN MOISTURIZING MASK to nowy kosmetyk z serii MORPHOSIS Green do pielęgnacji włosów. Maseczka nawilżająco – odżywczo – naprawcza. Dzięki ponad 98% naturalnym składnikom, Twoje włosy będą miękkie i zdrowe. Zapobiega elektryzowaniu się włosów. Nie zawiera glutenu, PEG, PPG, krzemu, wazeliny, parabenów i barwników. Opakowanie o pojemności 200 ml.

GREEN OIL INFUSION to olejek ochronny do włosów Framesi Official z serii MORPHOSIS Green. Składa się z ponad 99% naturalnych składników. Jego formuła przywraca zdrowie włosom i połysk, dzięki czemu stają się jedwabiste oraz eliminuje ich skręcanie. Nie zawiera glutenu, PEG, PPG, krzemu, wazeliny, parabenów, konserwantów i barwników. Butelka o pojemności 90 ml.

Zapraszamy na zakupy do naszego salonu fryzjerskiego przy Hotelu Jaśmin…