Framesi wiosna-lato 2019

Kolekcja wiosna-lato 2019 by Frmesi

JET SET Wszyscy jesteście zaproszeni na 5-gwiazdkową imprezę organizowaną przez Jet Set of Italian Style Framesi i Italian Style Energy. W centrum uwagi, na sezon wiosenno-letni, są gotowe do wykonania błyszczącej i zawsze perfekcyjnej fryzury.


UTILITY GLAM Wygodna i funkcjonalna moda, która nie rezygnuje z elegancji, charakteryzuje wybiegi w sezonie wiosna / lato 2019. Nawet fryzura proponowana przez włoski styl Framesi i włoska stylistyka Energy podąża za tym megatrendem, przynosząc kawałki i kolory, które są łatwe do noszenia na scenie ale nie poddawaj się.


ETHNOLOGICAL Etniczny styl w modzie, tym razem w wersji 4.0, która łączy tribalowe motywy z geometrycznymi motywami. Przygotuj się na odkrywanie trendów wiosenno-letnich, zaprojektowanych przez Italian Style Framesi i Italian Style Energy, które przyciągają uwagę nowymi liniami i kolorami.


FLUIDITY Zmieniając się pomiędzy propozycjami tego megatrendu, pozostaje się olśnionym miękkimi kształtami, które podążają za ruchami i wyglądem włosów, które nie pozostają niezauważone dla ich eleganckiej świeżości. Dzięki płynności, włoski styl Framesi i Italian Style Energy wprowadzają nas w styl życia oparty na prostocie.