Framesi Smoothing System

Nowy zabieg dla Twoich włosów mamy w salonie fryzjerskim Sun Fryz od naszego partnera. FRAMESI SMOOTHING SYSTEM to zestaw profesjonalnych kosmetyków, wygładzająco-prostujący włosy dla kobiet o lekko pofalowanych i kędzierzawych włosach lub kręconych oraz tych nie dających się poskromić. Dla kobiet, które marzą o prostych, lekkich i dających się ujarzmić na stałe włosach. Aby spełnić te marzenie, przez całe lata włoska firma Framesi tworzyła najbardziej efektywne i bezpieczne kuracje, podążając w ślad za innowacyjnymi składnikami oraz nowoczesnymi technologiami. Framesi Smoothing System to 4 etapowy zabieg, dzięki któremu uzyskasz piękne i gładkie włosy.

  1. W pierwszym etapie kuracji  stosujemy szampon oczyszczający, który posiada ph kwasowe z aktywnymi roślinnymi składnikami. Delikatnie i dogłębnie oczyszcza skórę głowy i włosy, pozostawiając je miękkie oraz nawilżone.
  2. W drugim etapie kuracji stosujemy środek prostujący włosy – nawilżający i nadający miękkości, o natychmiastowym działaniu, przygotowuje włókno włosa do etapu 3 nadając włosom miękkości, jedwabistości, czyniąc je łatwymi do ułożenia.
  3. Fluid wygładzający nakładamy na Twoje włosy w trzecim etapie zabiegu. Jest to preparat na bazie kwasowej, wspomagany przez ciepło, który kształtuje pokłady keratyny, eliminuje efekt skręcania się włosa i sprawia, że włosy stają się proste, jedwabiste i połyskliwe.
  4. W ostatnim etapie czwartym kuracji używamy odżywki nawilżającej Framesi Smoothing System, której ochronna formuła stworzona została w celu udoskonalenia i wykończenia efektu kuracji wygładzającej włosy. Nadaje im płynną strukturę i niezwykły trwały blask.

Zapraszamy na ten cudowny zabieg do Sun Fryz w Owińskach, przy Hotelu Jaśmin.