Framesi Jesień-Zima 2018/2019

Framesi Jesień – Zima 2018 / 2019 : ECCENTRIC CAMPUS

Czerwona wiśnia, miedź, morela, ciemnobrązowy to kolory, które Italian Style Energy wybrało do swojej kolekcji Eccentric Campus. Trend, który uwielbia jasne odcienie i odważne kombinacje. Każda propozycja jest rewolucyjna, ponieważ opisuje nowe wzorce estetyczne, których ekscentryczność polega na niekonwencjonalności. Idealne dla trendu, cięcia jak kolory – są modularne i można je dostosować do własnych potrzeb, aby objąć modę w całości lub w części.

Framesi Jesień – Zima 2018 / 2019 : WILD KINGDOM

Nowy, włoski styl Framesi dla kolekcji Wild Kingdom na rok 2019. To wiele wzorów zwierząt drukowanych na ubraniach i dominujące kolory, takie jak biały, czarny i brązowy, które wymagają lekkości w objętości lub w odcieniach włosów. Stąd urozmaicona kolekcja, bogata w kolory i zaprojektowana, by zaspokoić wszelkie pragnienia. Nowe techniki cięcia i koloryzacji, specjalne zabiegi na włosy i sugestie dotyczące szytych na miarę stylizacji.

Sprawdź pełną kolekcję »#nowakolekcja #fryzura #wlosy #hairs #kolor #koloryzacja #beauty #salonfryzjerski #framesi #owinska #czerwonak #fryzjer #fryzjerowinska #fryzjerczerwonak